OTEVÍRÁNÍ STUDÁNEK 2018 - 24.2.2018 - 25.2.2018

×Musíte se přihlásit ke svému účtu.
Disciplína: Lovecký parcour
Počet terčů: 300
Startovné: 3700,- Kč
Začátek: 08:00
více informací »Přihlášení

PRVNÍ ZÁVOD NA NOVÉ STŘELNICI, NOVÉ PROSTŘEDÍ, NOVÉ ZÁZEMÍ, NOVÉ TERČE, KOMPLETNÍ PREMIÉRA!

KATEGORIE:

MUŽI A,B,C,SENIOŘI,VETERÁNI, MASTERS, JUNIOŘI, ŽENY

PODMÍNKA OTEVŘENÍ KATEGORIE - 5 PŘIHLÁŠENÝCH STŘELCŮ V KATEGORII TÝDEN PŘED ZÁVODEM

STARTOVNÉ PRO VŠECHNY JUNIORY, KTEŘÍ ZAČÍNAJÍ V ROCE 2018 STŘÍLET 600,- KČ

Seznam střelců:

Pořadí Jméno Bydliště Země
1 Achatz Maria Grafling GER
2 Albrecht Carsten Lütjensee GER
3 Amler Walter Weissenburg GER
4 Baptist Heiner Genderkingen GER
5 Bauć Wojciech Katowice POL
6 Bergs Eriks Mazsalaca LTV
7 Biro Gergely Hodmezovasarhely HUN
8 Bolsakovas Erikas Vilnius LT
9 Bonea Horatiu Satu Mare ROM
10 Bornhaupt Jürgen Dr. Cham GER
11 Borzych Janusz GNIEZNO POL
12 Bour Susanne Neuburg GER
13 Bour Peter Neuburg GER
14 Činčera Přemysl Nové Město nad Metují CZE
15 Eder Robert Wien AUT
16 Esch Stephan Hitzhofen GER
17 Färber Walter Wald GER
18 Farkas Endre Békéscsaba HUN
19 Fazlji Kemal Glattbrugg SUI
20 Geisler Rex Wiednitz GER
21 Haberl Hans Stainach AUT
22 Hahn Michael Frankenberg/Sa. GER
23 Hauser Florian Weissenburg GER
24 Herings Kristaps Baldone LTV
25 Hertl Rastislav Skalica SVK
26 Hertl Igor Skalica SVK
27 Hibler Tassilo Utting GER
28 Hoľan Andrej Rozhanovce SVK
29 Homoki Dr. Lajos Budapest HUN
30 Horvath Norbert Lučenec SVK
31 Hrehor Jaroslav Rozhanovce SVK
32 Hrouda Jaroslav Čerčany CZE
33 Huber Ewald Eggenfelden GER
34 Hüchelbach Friedrich Remscheid GER
35 Hůda Jan Třeboň CZE
36 Hufnagl Elisabeth Stroheim AUT
37 Hufnagl Ralf Stroheim AUT
38 Jedros Witold KEPNO POL
39 Jeleň Ivan Praha 6 CZE
40 Jiráček Zdeněk Třeboň CZE
41 Jung Johannes Gilching GER
42 Kamiński Marcin Mikołów POL
43 Kardos Zsolt Debrecen HUN
44 Kepic Zeljka Glattbrugg SUI
45 Kistmacher Joachim Leisnig GER
46 Krass Oliver Leipzig GER
47 Kubíček Karel České Velenice CZE
48 Kureš Jan Benešov CZE
49 laszlo kohut nyireghaza HUN
50 Lazdins Juris Dobele LTV
51 Leihs Gustav Město Touškov CZE
52 Matějů Filip Svitávka CZE
53 Medek Jiří Benešov CZE
54 Michálek Lubomír Měnín CZE
55 Middelmann Kai Walting GER
56 Mocek Martin Nový Bydžov CZE
57 Moser Siegfried Hartha GER
58 Németh Zsolt Csákvár HUN
59 Ney Jürco Borna GER
60 Potůček Jaroslav Benešov u Prahy CZE
61 Rataj Václav Město Touškov CZE
62 Rataj Václav ml. Stod CZE
63 Rathammer Robert Schollach AUT
64 Rößle Johann Kutzenhausen GER
65 Röttenbacher Uwe Nennslingen GER
66 Ryšavý Miroslav Majdalena CZE
67 Schälchli Andreas Adlikon SUI
68 Schilling Hermann Renquishausen GER
69 Schoenke Ralf Kitzscher GER
70 Schwerdt Tobias München GER
71 Skripek ml. Vladimir Oščadnica SVK
72 Spitzka Heinz Oberasbach GER
73 Staněk Josef Písek CZE
74 Suda Ladislav Město Touškov CZE
75 Škripek Vladimír Oščadnica SVK
76 Šmelko Viktor Košice SVK
77 Šmida Miroslav Kopčany SVK
78 Štícha Lubomír Praha CZE
79 Uher Petr Praha CZE
80 Uhle Ramon Frankenberg GER
81 Unverdorben Elke Oberschneiding GER
82 Unverdorben Johannes Oberschneiding GER
83 Urban Martin Benešov CZE
84 Vranák Martin Melnik CZE
85 Weigele Lena Radolfzell GER
86 Wienandts Hendrick Moenchengladbach GER
87 Wlodarczyk Remigiusz KLUCZBORK POL
88 Wunderlich Eberhard Großpösna GER
vytvořil: ptweb.cz / design: jak.cz