ZOLI CUP 2018 II. - 21.4.2018

×Musíte se přihlásit ke svému účtu.
Disciplína: Lovecký parcour
Počet terčů: 150
Startovné: 2000,- Kč
Začátek: 09:00
RESULTS / VÝSLEDKY

DRUHÉ KOLO STŘELECKÉHO SERIÁLU O BROKOVOU KOZLICI ZOLI

LP150

3 LINIE 9 STŘELIŠŤ

KATEGORIE: MUŽI A,B,C, SENIOR, VETERAN, MASTERS, JUNIOR, WOMEN.

PODMÍNKOU OTEVŘENÍ KATEGORIE JE PĚT REGISTROVANÝCH ZÁVODNÍKŮ TŘI DNY PŘED ZÁVODEM

JUNIOŘI, KTEŘÍ V ROCE 2018 ZAČÍNAJÍ ZÁVODIT, STARTOVNÉ 300,-

Seznam střelců:

Pořadí Jméno Bydliště Země
1 Andritzky Michael Regensburg GER
2 Barták Vladislav Prachatice CZE
3 Béber Tomáš Prachatice CZE
4 Bornhaupt Jürgen Dr. Cham GER
5 Chejnovsky Vladimir Tachov CZE
6 Dolanský Jan Mladá Boleslav CZE
7 Eder Robert Wien AUT
8 Eschenwecker Anton Regensburg GER
9 Haberl Hans Stainach AUT
10 Hartmann Josef Adelzhausen GER
11 Herel Tomáš Český Brod CZE
12 Herel Hubert Praha 8 CZE
13 Höhentinger Josef Truchtlaching GER
14 Hosnedl Pavel Velhartice CZE
15 Huber Ewald Eggenfelden GER
16 Janouškovec Petr Tachov CZE
17 Jeleň Ivan Praha 6 CZE
18 Koloc Martin Mladá Boleslav CZE
19 Leihs Gustav Město Touškov CZE
20 Lengyel Jiří Olešná u Rakovníka CZE
21 Lengyel Jan Olešná CZE
22 Lippert Johannes Schwarzenbruck GER
23 Mandl Friedrich Breitengüßbach GER
24 Matějů Filip Svitávka CZE
25 Matoušek Václav Městec Králové CZE
26 Medek Jiří Benešov CZE
27 Mocek Martin Nový Bydžov CZE
28 Mocek Michal Nový Bydžov CZE
29 Navrátil Bedřich Český Krumlov CZE
30 Němec Tomáš Horažďovice CZE
31 Nestler Christoph Korneuburg AUT
32 Neuvirt Václav Praha 5 CZE
33 Obermeier Andrea Rohr in NB GER
34 Paur Milan Slaný CZE
35 Popelka Stanislav Loděnice CZE
36 Pražák Petr Nový Bydžov CZE
37 Rataj Václav ml. Stod CZE
38 Rataj Václav Město Touškov CZE
39 Roeder Jakob Großberg GER
40 Scheible Martin Uhingen GER
41 Schneider Johann Kiemertshofen GER
42 Schweizer Florian Peiting GER
43 Schwerdt Tobias München GER
44 Smutný Jaroslav Záhornice CZE
45 Spitzka Heinz Oberasbach GER
46 Staněk Jan Praha CZE
47 Tóth Ladislav Praha 9 CZE
48 Uher Jaromír Lanžhot CZE
49 Unverdorben Johannes Oberschneiding GER
50 Unverdorben Elke Oberschneiding GER
51 Vaňáč Václav Písek CZE
52 Vogler Marcus Holzkirchen GER
53 Vranák Martin Melnik CZE
54 Wenzel Ernst Georgensgmünd GER
55 Winterl Reinhold Bernried GER
vytvořil: ptweb.cz / design: jak.cz