ZMRTVÝCHVSTÁNÍ LP 150 - 23.3.2019

Disciplína: Lovecký parcour
Počet terčů: 150
Startovné: 2000,- Kč
Začátek: 09:00
RESULTS / VÝSLEDKY

PRVNÍ ZÁVOD PO ZÁTĚŽOVÉ ZKOUŠCE, KDY UŽ JSME OBČAS ZTRÁCELI NADĚJI.

OCELOVOU MUNICI SELLIER BELLOT BUDE MOŽNÉ ZAKOUPIT NA STŘELNICI ZA NÁKUPNÍ CENU.

Seznam střelců:

Pořadí Jméno Bydliště Země
1 Barták Vladislav Prachatice CZE
2 Béber Tomáš Prachatice CZE
3 Beran Miroslav Městec Králové CZE
4 Bornhaupt Jürgen Dr. Cham GER
5 Bour Peter Neuburg GER
6 Burkhalter Marc Hühnenberg SUI
7 Chrudimský Petr Chlumec n. Cidlinou CZE
8 Čechtický Pavel Malšice CZE
9 Ebner Christian Käbschütztal GER
10 Esch Stephan Hitzhofen GER
11 Färber Walter Wald GER
12 Fidlerová Petra Vranov CZE
13 Fuhrmann Christian Ihrlerstein GER
14 Gämperle Urban Rupperswil SUI
15 Gantner Peter Freising GER
16 Geiselmayr Rainer St. Marienkirchen /P AUT
17 Graf Constantin Deutschland GER
18 Gram Morten Salem GER
19 Gruber Christoph Pichl bei Wels AUT
20 Haberl Hans Stainach AUT
21 Händel Peter Baar-Ebenhausen GER
22 Hauser Florian Weissenburg GER
23 Hejduk Josef Horažďovice CZE
24 Hibler Tassilo Utting GER
25 Hollenstein Erich Walzenhausen SUI
26 Hondl František Hostouň CZE
27 Honz Petr Praha 9 CZE
28 Hošticka Eduard Strakonice CZE
29 Huber Ewald Eggenfelden GER
30 Hufnagl Ralf Stroheim AUT
31 Hufnagl Elisabeth Stroheim AUT
32 Jeleň Ivan Praha 6 CZE
33 Jiráček Zdeněk Třeboň CZE
34 Kehle Ulrich Bad Wurzach GER
35 Kopáček Pavel Volyne CZE
36 Kroupa Roman Nalžovské Hory CZE
37 Kühne Uwe Böblingen GER
38 Kureš Jan Benešov CZE
39 Kwiatkowski Roland Bad Häring AUT
40 Laner Andrea Bad Häring AUT
41 Leihs Gustav Město Touškov CZE
42 Lippert Johannes Schwarzenbruck GER
43 Liška Lukáš Praha 9 CZE
44 Mandl Friedrich Breitengüßbach GER
45 Matějů Filip Svitávka CZE
46 Matoušek Václav Městec Králové CZE
47 Medek Jiří Benešov CZE
48 Middelmann Kai Walting GER
49 Míka Pavel Sušice CZE
50 Mocek Michal Nový Bydžov CZE
51 Mocek Martin Nový Bydžov CZE
52 Mrázek Lubomír Mladá Vožice CZE
53 Navara Jaroslav Druztová CZE
54 Neuvirt Václav Praha 5 CZE
55 Nevařil František Vlašim CZE
56 Novák Radek Přestavlky u Čerčan CZE
57 Paur Milan Slaný CZE
58 Popelka Stanislav Loděnice CZE
59 Potůček Jaroslav Benešov u Prahy CZE
60 Pražák Petr Nový Bydžov CZE
61 Pražák František Nový Bydžov CZE
62 Prokop Jiří Vlašim CZE
63 Rößle Michael Kutzenhausen GER
64 Rößle Johann Kutzenhausen GER
65 Röttenbacher Uwe Nennslingen GER
66 Ryšavý Miroslav Majdalena CZE
67 Sahula Vlastimil Benešov CZE
68 Sandner Peter Freising GER
69 Schiegl Josef Döbeln Ot Mochau GER
70 Schilling Hermann Renquishausen GER
71 Schneider Johann Kiemertshofen GER
72 Schoepf Andreas Reichertshofen GER
73 Schweizer Florian Peiting GER
74 Spitzka Heinz Oberasbach GER
75 Staněk Josef Písek CZE
76 Staněk Jan Praha CZE
77 Suda Ladislav Město Touškov CZE
78 Susanna Feigl-Ziegaus Regensburg GER
79 Unverdorben Johannes Oberschneiding GER
80 Vadlejch Josef Strakonice CZE
81 Voborský Tomáš Tábor CZE
82 Vogler Marcus, Dr. Holzkirchen GER
83 Vranák Martin Melnik CZE
84 Wachholbinger Gerald Krenglbach AUT
85 Wagmann Rudi Eitting GER
86 Waltenspühl Daniel Niederhelfenschwil SUI
87 Weiss Josef Vlašim CZE
88 Wiget Robert Vöhringen - Illerberg GER
89 Winterl Reinhold Bernried GER
90 Zázvorka Pavel Vrchlabí CZE
91 Zbořil Rudolf Praha 10 CZE
92 Ziegaus Klaus Regensburg GER

  

 

vytvořil: ptweb.cz / design: jak.cz