O střelnici

 V roce 2018 došlo k velice významné změně. Jak jsem již avizovali, přestěhovali jsme se do nových prostor nedaleko od střelnice původní.

Střelnice je velice rozsáhlá, má téměř 60 ha a nabízí celou řadu různých prostředí, rovinaté úseky se solitérními stromy, louky a pole, rybníky, střelbu z mezí pod nohy, lesní prostředí, údolí s potokem, prostě vše, co lovecký parkúr potřebuje. k tomu, aby byl tím, čím je - nejkrásnější a nejnáročnější střeleckou brokovou disciplínou pro střelce i organizátory.

Zázemí lze také směle označit na výrazně lepší než minulé, v prostorách středověké sýpky najdete stín, výrazně větší a modernější sociální zázemí, prostor pro téměř dvě stovky střelců, dále kapli na náměstíčku před sýpkou, rybník s kapitálními trofejními rybami, bezproblémové parkování pro desítky až stovky aut a další vymoženosti, které jistě oceníte.

Každý nový začátek je poměrně svízelný, prosíme proto o trpělivost, bude nám chvíli trvat, než najdeme optimální organizační nastavení, musíme vyřešit mnoho problémů, mimo jiné vaše přesuny, instalaci vysokých věží, občerstvení na vzdálenějších místech střelnice a další. Snad se nám to povede k Vaší spokojenosti, ale bude nám to chvíli trvat, přece jenom jsme s takovou zásadní změnou příliš nepočítali.

Děkujeme a těšíme se na vás.

Marek, Milan a Aleš.

 

 

 

vytvořil: ptweb.cz / design: jak.cz