O střelnici

 V roce 2018 dojde k velice významné změně. Jak jsem již avizovali, stěhujeme se do nových prostor nedaleko od střelnice původní, změna bude tak velká, že se budeme celou zimu věnovat přípravám.

Střelnice je velice rozsáhlá, má téměř 60 ha a nabízí celou řadu různých prostředí, rovinaté úseky se solitérními stromy, louky a pole, rybníky, střelbu z mezí pod nohy, lesní prostředí, údolí s potokem, prostě vše, co lovecký parkúr potřebuje. k tomu, aby byl tím, čím je - nejkrásnější a nejnáročnější střeleckou brokovou disciplínou pro střelce i organizátory.

Zázemí lze také směle označit na výrazně lepší než minulé, v prostorách středověké sýpky najdete stín, výrazně větší a modernější sociální zázemí, prostor pro téměř dvě stovky střelců, dále kapli na náměstíčku před sýpkou, rybník s kapitálními trofejními rybami, kuchyni s udírnou, krytou pistolovou střelnici na 25-50 metrů,  bezproblémové parkování pro desítky až stovky aut a další vymoženosti, které jistě oceníte.

Každý nový začátek je poměrně svízelný, prosíme proto o trpělivost, bude nám chvíli trvat, než najdeme optimální organizační nastavení, musíme vyřešit mnoho problémů, mimo jiné vaše přesuny, instalaci vysokých věží, občerstvení na vzdálenějších místech střelnice a další. Snas se nám to povede k Vaší spokojenosti, ale bude nám to chvíli trvat, přece jenom jsme s takovou zásadní změnou příliš nepočítali.

Děkujeme a těšíme se na vás.

Marek, Milan, Pavel a Aleš.

 

 

 

vytvořil: ptweb.cz / design: jak.cz